Půjčovna motorových lodí na Orlické přehradě

   Vítejte na stránkách, které Vám umožní splnit si sen,  stát se kapitánem lodi a to vše

bez kapitánských zkoušek.

(VMP) 

   Naše půjčovna kanálových motorových lodí nabízí pronájem obytných kajutových lodí v ČR na Vltavě, zejména Orlické přehradě v blízkosti kempu Radava. Odtud můžete začít podnikat plavby  Vltavou přes Orlickou přehradu, Slapskou přehradu a dále až do Prahy. Anebo se vydat opačným směrem kolem zámku Orlík a Zvíkov třeba až do Týna nad Vltavou. 

    Kajutové motorové lodě jsou díky svému zázemí vhodné pro trávení netradiční rodinné dovolené s dětmi anebo pro jednotlivce, kteří rádi vychutnávají kouzla přírody pohledem z vodní hladiny. Velmi využívány jsou lodě také k jarním víkendovým pobytům i ke zkráceným individuálním pronájmům dle Vašich požadavků.

     Půjčovna motorových lodí poskytuje pronájem lodí  Nauta I, Nauta II,  Nauta III, Nauta IV, Saga 27,Barabarca, Hausbót a Plachetnice Bavaria. 

     Hausbót a loď Barabarca jsou zakotveny na Orlické přehradě v zátoce poblíž kempu Radava. Obě kompletně vybavené jsou ideální volbou pro strávení letní dovolené na vodě.  Kotviště našich lodí na Orlické přehradě skýtá množství zátok plných ryb, rybáři si příjdou jistě na své. V případě nepřízně počasí jsou obě lodě vybaveny krbovými kamny.Je mozne zapujcit pramici,popripade pramici s motorem.Pro rizeni techto lodi,neni treba prukazu VMP.

      Nauta I, Nauta II, III, IV  a Saga 27 jsou menší obytné kajutové motorové lodě, které může řídit každý plnoletý občan po krátkém zaškolení našeho kapitána. Velikost těchto lodí je přizpůsobena normám pro splavení Vltavské kaskády, tzn. 7 x 2.5m. Větší lodě bohužel nejsou splavné přes Orlickou přehradu, kde je lodní výtah a Slapskou přehradu, kde lodě převáží na vleku traktor.


     Prožijte nevšední zážitky!

Přejeme příjemnou netradiční dovolenou na našich lodích!

 


Najdete nás na mapy.cz                   Více fotek a informací najdete na našich facebook stránkách:

https://www.facebook.com/pujcsilod.cz/?fref=ts